Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Kipróbáltam a 6-os,7-es update utáni bétát, különös tekintettel a shield-re, és főleg az MC-kre. A bétában sajna Maia-n parkoltam, úgyhogy mászhattam vissza a világ végéről, és így hirtelen nem is találtam, csak egy közepesnél valamivel jobb forgalmú hi CZ-t, de azért megteszi. Nem tudom megmondani, hogy a tapasztalataimban mennyi a valóság, és mennyi benne a placebo hatás, de érzésem szerint a shield valamivel jobban fogy(nem vészesen, de azért a legkülső karika csak lepotyogott a pajzsról, bár az is lehet, hogy most egyszerűen csak bénább voltam) :U
    Az MC-k viszont minden kétséget kizárólag gyengébbek lettek, egy közepesnél nagyobb(pl Gunship) lenullázása annyival tovább tart, hogy a végére mindig felforr a víz. Itt mondjuk egy dolog bezavarhat, nevezetesen nekem volt egy időszakom, amikor valami bug miatt meggyengültek az MC-im(ezzel anno tele is sírtam a fórumot). Nagy kérdés, hogy a béta nem pont ebbe az időszakba repített-e vissza, mert akkor inkább emiatt gyengült meg a tűzerőm. :F
    Kíváncsi lennék, tapasztalt-e valaki valamit a témában

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák