Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ahogy az előző kommentemben írtam, valami telepítési gond miatt eltűnt a planéták egy része, és egyszer csak a semmi kidobott sc-ből, mondván, hogy megérkeztem az egyikhez, de az égitest meg sehol(videó itt). Viszont tovább sem tudtam menni, mert a fantom bolygó/hold miatt mass lock volt érvényben, és a ki-be lépés sem segített. A telepítési gondot megoldottam, és amikor a javított ED-t töltöttem be, már ott is voltak azok az eltűnt égitestek. Igen ám, de a hajóval pont a belsejében voltam annak a holdnak, ami még a hibás telepítésnél nem látszott, és amelyik kirántott sc-ből. Mivel tartottam attól hogy amikor át fogom törni a felszínt, azt annak fogja venni, hogy nekicsapódtam, és el fogok hunyni, ezért az első gondolatom az volt, hogy kilépek, és a sima, horizons nélküli verziót töltöm vissza, mert az valószínűleg pályára állva pakolja le a hajót, és gond megoldva. De csak nem bírtam magammal(hiába, az IPSZ tagság kötelez), ezért 33 millás rebuy cost ide, 33 millás rebuy cost oda, elindultam a felszín irányába. Meg is lett az eredmény, bár azért éppen túléltem(videó). Még jó, hogy folyamatosan veszem a dolgokat, és így minden dokumentálva van, mert annyi ilyen extra történik, hogy a kutya el nem hinné nekem, és már rég ifj H János lenne a felhasználó nevem(tényleg, ágyúgolyóval még nem is utaztam. Na sebaj, majd holnap. Vagy legkésőbb holnapután...) :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák