Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz orientcx #22560 üzenetére

    Tudtommal én nem állítottam sehol, hogy semmi értelme, de tény, hogy viszonylag hamar rá lehet unni erre a részre (pont most írtam -indirekt módon-, hogy korábban millió CR feletti árat fizettem egy pár perces városnézésért). Nem túlságosan érdekfeszítő hosszútávon egy alig pár árnyalatban eltérő felszínen egy 6 kerekű járművel percekig furikázni. Néha belefut az ember egy-egy szép kompozícióba, de azok ritkábbak, mint mazsola a kalácsban. Néhányszor persze beleéli magát az ember az űr/lakatlan bolygó magányába, de aztán lassan eltűnik a varázs.

    El tudod képzelni, ez micsoda meló lenne?

    Nagyjából igen. De lehet, félreértettél, nem várok SimCity mélységű gazdaságot, megelégednék egy mondjuk Spore-szintűvel, pár jármű, állat, céllal bíró épület bőségesen elegendő lenne mondjuk olyan nüanszokkal, hogy ha kilőjük az erőművet, akkor megszűnik a környéken a világítás, vagy ha olyan helyen szállunk le, ahol izgulnak ránk a helyi szervek, akkor a légiirányítók nem "szeva' tesó' hogivagi?" üdvözléssel köszöntenek, hanem minimum gyanúsan csúnyán néznek, és ha sokáig tartózkodunk a helyi kocsmában, akkor jönnek a kékek azokkal a fura villogó izéikkel, amit esetleg a hajóból is lehetne látni, amikor menekülőre fogjuk. Ezek az apró nüanszok, nem hiszem, hogy akkora energiát igényelnének, ám sokat hozzátennének a játékélményhez. 1-2 évet adnék még ilyenekre, nem most várom ezeket. :)

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák