Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz kiskuplung #22342 üzenetére

    "Viszont most elmentem egy hazardous RES-be, és összeszedtem 720 ezer creditnyi bountyt, leadtam az összes bountytigényemet, ééééés..... semmi nem történt."
    -
    Hát igen, ezt most többen megválaszolták, de ne keseredj el, sok kicsi sokra megy, hamar feljebb kúszik majd az a bevétel is :K
    -
    "És igazad van.** Kiléptem 68%-nál, leírtam ide a sirámomat. Most, hogy mondod, hogy "van benne egy kis késés", visszaléptem és megnéztem újra.- 80%, Allied."

    -
    Ezt a jelenséget én is rendszeresen tapasztalom. Pl ha van nálam ADS, az útba és kézre eső objektumokat lescannelem(úgy kb 30 év múlva elite is leszek), és amikor leadom az adatokat(félelmetes összegek), marad a % ahol volt, pedig a statisztikai panelen látszik, hogy már frissített a leadás óta. Aztán kidokk, és pár perc múlva máris aimless 0.00001%-ról 0.00003%-ra ugrik(tapsvihar) :D
    -
    ** - az "igazad van" szövegrész most kivételesen nem nekem, a bölcs Fed vitéznek, hanem rtitusz kollégának, a szintén bölcs szintén Fed szintén vitéznek szólt :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák