Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz LacStein #22306 üzenetére

    Ja hogy ilyen meglövöd a rendőrt 1x típusú wanted lettél? Azt hittem, legalább lecsaptad, ha már útban volt. :) Azt most hirtelen nem tudom, hogy rendőr esetén is így van-e, de ha simán meglősz egy nem wanted hajót, akkor az a büntetés 5 perc és egy hiperugrás után már elévül (ún. dormant lesz), de ezt írja is a panelen. Ha ezután visszamész a rendszerbe, akkor nem leszel wanted és nyugiban ki tudod fizetni. Persze ha scan-elnek a helyi hatóságok a fizetetés előtt, akkor megint wanted leszel (bár itt lehet, hogy rosszul emlékszem, és valójában csak 1 hét nemfizetés után leszel wanted - de most már megnézem, érdekel :) ). De csak nem gond a scan-t elkerülve dokkolni. :) (Semmi extra nem kell hozzá, csak igyekezz.) Amúgy élvezd ki a játékot, ameddig még így tudsz izgulni, mert egy kis gyakorlat után az NPC-k minimális kihívást jelentenek, túl kiszámíthatóak, ráadásul sokszor bugosak is, a saját tengelyük körül forognak egyhelyben, de ezt bizonyára észrevetted már (bár ilyet még rendőrtől nem láttam, bizonyára nem Magyarországon gyűjtötték az alapanyagot hozzájuk a testületből). Sajnos nagyon ritkán van olyan, hogy Vipernél nagyobb hajó lenne rendőr, pedig pl. pár FAS, vagy Vulture jóval izgalmasabb lehetőségeket rejtene. Persze az AI-n is javítani kellene, mert egy Elite FAS-t pl. simán el lehet náspángolni egy ASP Explorerrel is.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák