Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz grHawk #21023 üzenetére

    Érdekes ötlet, bár a párbaj(ahogy minden egyéb valós tettekben megnyilvánuló cselekedet is) alapvetően idegen a "szájhősi" műfajtól, de egyszer mindent ki kell próbálni(csak ki ne derüljön, hogy eddig még ki sem tettem a lábam a hangárból :U - bár végülis Karl May sem járt soha a vadnyugaton :) ). Viszont azt előre szögezzük le, hogy mióta az emberiség kiemelkedett az állatvilágból, és létrejött a civilizáció, azóta már nem annak van igaza, aki nagyobbat tud rúgni/ütni/lőni(ezzel csak azt akarom mondani, hogy akármi is lenne a végeredmény, akkor is a Fed szájhősöké a győzelem :K :D :K)
    -
    -
    Sylc - "Sosem ertettem, a penz arra van, hogy elkoltsed"
    -
    Azért nem mindenki olyan dúsgazdag, lelketlen, rabszolgákkal kufárkodó, szegény tisztességes kereskedőket fosztogató martalóc, mint te, itt vannak akik fáradságos bérgyilkossággal, kábítószer kereskedelemmel, vagy földi létesítmények porig rombolásával keresik meg a napi betevőt, rájuk is gondolhatnál. De talán a költségeket csökkentendő maximálhatnánk a hajóosztályt pl Assault shipben a Fedeseknek, és Haulerben a birodalmiaknak(látod, milyen sportszerű vagyok? a Corvette-t szóba sem hoztam) :)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák