Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz VitoSagi #21013 üzenetére

    Elvileg az általad összeállított változatnak működnie kellene. Jól értem, hogy behúzott HP-vel is leállt a thruster? Mert akkor ott vagy valami bug van, vagy valamit nagyon elnéztél. :F
    Mindazonáltal a prioritásokat sztem érdemes inkább így alakítani. A life supportot érdemes 2-esre tenni, hogy ha valami baj van, akkor inkább az kapcsoljon le, mint az 1-es kategória(pl a thruster, vagy a SG, PD), mert ilyenkor még bőven marad időd megnézni, mi a gond, anélkül, hogy megbénulna, vagy védtelenné válna a hajó. Persze a csak SC-ben használatos cuccokat meg a 3-4-5-ös kategóriába kell sorolni.
    -
    -
    Urby66 - "A régi szép idők, igaz? Amikor lelked még nem fertőzték meg a sötét Fed eszmék"
    -
    Ezt kikérem magamnak, én mindig is Fed bugris voltam! Már születésemkor sem felsírtam, hanem hangos "abcúg Empire" kiáltással jöttem a világra, és már óvodás koromban is Assault ship volt a jelem, ahová természetesen pedálos Pythonnal jártam, a suliban a Corvette örs tagja voltam, az első randimra Core Dynamics-es pólóban mentem(ahová az a dög Gutamaya-s pólóban nem jött el, de még szerencse, mert azóta 96 Kilós, és egy rakás bibircsók van a fején - remélem valami Clipper huszár a férje :D ), a pilóta akadémián pedig a sunyi alattómia szakon végeztem(ide csak Fed hallgatók iratkozhatnak be) :K :K :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák