Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz Sylc #20636 üzenetére

    Flynth én is hozzá szólnék a témához, mert eddig nem tettem, és ki kívánkozik belőlem;
    Az EDHU ts-re még az éles játék legelején csatlakoztam, hetente legalább 3x feljártam ált. több órára. Ott voltam mikor a saját frakcióról ötleteltünk, mikor nagyban keresgéltük a rendszert, amelyik megfelelt az akkor ismert szükségleteknek. Láttam, ahogyan a hozzád hasonló kiemelkedő alakok miképp segítik a frakciót és ott voltam mikor Anto' feljött spanolni a bandával. Hallottam a konfliktusaidat, megismertem a stílusod. És miután tudomást szereztem az eltávolodásod* körülményeiről arra a következtetésre jutottam, hogy az egyik legrosszabb döntést hoztátok meg, akárki(k) szava is volt a mérvadóbb. Az SSL "vezetőségében" úgy gondolom mindenkinek meg volt a nem papírra vetett szerepe. Bizonyos emberek a PR-ért dolgoztak, voltak akik a BS-t tesztelgették, tanulmányozták, sokan voltak olyanok mint én, akik a gyakorlati direktívákat csinálgatták, és ott voltak az olyanok, mint te, akik in-game vezetőkként emelkedtek ki. Képes voltál több winget egyszerre türelmesen irányítani és közösségi eventben tökéletes parancsnoki vonalat alkottál. És ez itt most nem felnyalás, sőt, ez az oka amiért úgy gondolom, hogy már nem szívesen járok fel az SSL-ért dolgozni.

    Én személy szerint hiányollak, mint vezető és mint arc a közösségből. Látom, ahogy az EDHU-s leaderek, akiket anno. sokkal többször láttam fenn, már kevésbé tudnak, vagy akarnak(nem bíráskodom) foglalkozni a vezetéssel és rábízzák a dolgokat olyan emberekre, akik nem feltétlen alkalmasak erre. Az az SSL, ami annyira felcsigázott anno. számomra már nem létezik... sajnos. :( Ettől függetlenül a társaság nagyon jó, mai napig feljárok eszmecserékre, és jól érzem magam, de mindemellett úgy gondolom, hogy a hiányod meglátszik. Néhány ember szava buzdító, néhány emberé nem. Van aki így értelmez egy poént, van aki úgy. Ha nem látszani akartunk volna egy hálátlan fejlesztő brigádnak(igen, a FD-ről beszélek), hanem létezni, mint egy komoly, de nem túl komoly banda, akkor szerintem még ma is ott lennél, és talán én is gyakrabban, a hozzám hasonló véleményt vallókkal.

    Bocs, de ezt szerettem volna kibökni.

    Hawkyn

Új hozzászólás Aktív témák