Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz orientcx #20451 üzenetére

    Értelek, csak én pl. igényelném, hogy az SSL logó rajtam, mellettem, felettem, akárhol, csak díszelegjen. Nem a chaten akarom bizonygatni ha megölöm az egyik ellenfelünket hogy hé én SSL-es vagyok hanem azt, hogy én az SSL vagyok, mert most én képviselem. Ez olyan mintha nem tudnánk nyomot hagyni a játékban. Pl. az sem a kedvencem, hogy a játék klánrendszer hiányában nem különböztet meg játékost és játékost, ezért előnyőket sem ad a terjeszkedésünk. Egyetlen gyümölcse az maga a tudat, hogy mire vagyunk képesek, pontosabban csak lenne mert mint mondtam amellett, hogy a sötétben tapogatózunk a BS működését illetően még bugos is. Így mire alapozzuk a tapasztalatainkat? Sajnos ez így nem éri meg. Azt akarom, hogy legalább legyen valami szimbolikus ösztönzés, jelképes effektekkel. Pl. ne legyek wanted ha lelövök egy betolakodót a saját rendszerünkben. Mert a játék nem tudja, hogy a célszemély kártékony én viszont igen. Ha megkapnám a kis diplomácia mentességem mindenre, akkor a jàték elismerné, hogy az aktuális player frakció uralja a helyet, ő fekteti le a szabályokat. Kalózfrakcióknak ez nagy mozgásteret adna. Terjeszkednének, mi meg összekéne hogy fogjunk, hogy megvédjük, amit lehet. És erről és ezekről a lehetőségekről beszélek, amiket az ED nem hogy nem aknáz ki, de az interjúkból és Q&Aból következtetve nem is akar kiaknázni. Ez az ami elszomorít.

Új hozzászólás Aktív témák