Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Láttam az "Elite: Dangerous Horizons - Finding Materials Planetside! [Tutorial]" videót(köszi a linket, Sylc), amiből kiderül, hogy lehet ezt-azt összebarkácsolni a fedélzeti hokedlin. Még azokat az amúgy sem diétás nagy A4-es plazmákat is lehet bruttósítani akár 50%-al is, amik a Corvetten vannak. Na, gondoltam, akkor én is keresek egy RES közeli planétát, és kimegyek a mezőre kapirgálni, hátha akad egy kis kendermag. Nos, azt eddig nem találtam, viszont némi eldobált árut igen. A radar azt írta róluk, hogy legal salvage. Egy őrszem kőrözött felette, és az a kis szemét habozás nélkül nekem is esett. Sajnos az SRV torony kezelésére egy mocsári teknős is alkalmasabb nálam, úgyhogy távoztam a helyszínről, de ez csak jött utánam(két SRV-vel az egyik elcsalhatja, és addig a másik lövés nélkül lenyúlhatja a cuccot). Végül elfogyott a türelmem, csak beledurrantottam, mire kaptam 400 Cr fine-t, úgyhogy azonnal tárcsáztam is a hajómat, hogy Corvette bácsi, tessékmáá jönni, engem itt bántanak. :((( Mondjuk azt nem tudom, hogy az az őrszem hol tanult verekedni, de a suliban sztem inkább sakk szakkörre járt, mert a pajzsomon még csak egy apró halványodást sem tudott előidézni. Úgyhogy még búcsúzóul oda is kiáltottam neki, hogy beee, úgy ütsz mint egy lááány!.....aztán pucoltam a hajó irányába...
    -

    -
    -
    baphomet - több jókedvet, játszani azért még lehet. Apropó. hol tartasz éppen az új karrier építésében?

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák