Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #14009 üzenetére

    Én csak egy együgyű Fed bugris vagyok, és lehet, hogy csak így érzem, de sztem az 1.3 után kifejezetten romlott a helyzet. Az is igaz, hogy pont ez idő tájt hagytam ki egy hónapot, és nyilván elsősorban a tudásom lett drasztikusan nerfelve, de érzésem szerint a Pythonhoz is hozzányúltak, elsősorban a shieldhez. Mondjuk az is igaz, hogy a CZ-kben a konkurencia fegyverzete is sokat erősödött(pl az npc Python ma azért már oda tud pörkölni, de régen gyak teljesen ártalmatlan volt, valami pattogatott kukorica szerű sok apró pöttyöt dobált az ember felé, aminek kb annyi hatása volt, mintha tényleg pattogatott kukorica lett volna(basszus, lehet, hogy tényleg az volt, és csak meg akartak kínálni? Hogy én mekkora bunkó vagyok, én meg mindet ledurrantottam....izé.....bocsi....ne hari...most én is hoztam egy zacskóval.....hmmm,valamiért nem kérnek) :U
    Az meg már tényleg csak a hab a tortán(egyáltalán minek hab a tortára?), hogy ezek a rühes kis vérszívók azonnal a nyakadon vannak, ráadásul rajokban, miközben az orrod előtt úszkálnak az ízletes nagyvadak, és ez roppant dühítő. Régebben, ha folyamatos boost-os mozgásban voltam, akkor ez viszonylag ritkán fordult elő(~10%). Ma ez a 10 az 100.
    Ez a Braben egy ronda birodalmi ügynök, és mindig ott van a zsebében a Python nerfelő szike. Még szerencse, hogy nálam meg mindig ott van a Clipper herélő cannon :K :K :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák