Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szajborg

    csendes tag

    válasz kowik #3420 üzenetére

    Igaz.

    Most vettem egy ilyet, 30dollárért, 2 akku, töltö, bicikli szettben, nagyon tetszik, szépen szór, meg azért elég messzire is elvisz, de még csak egy napja van meg, nem próbálgattam sokat sötétben:

    [link]
    [link]

    Megmértem az áramfelvételt, maxon, 0,8A, közepesen 0,4A, kicsin 0,2A.
    Ha jól számolom, ideális esetben a 2400mAh akksival maxon menne 3órát, de reálisan inkább 1-1,5 óra lesz belőle, nem értek hozzá, első cree ledes lámpám.

    A készletben 2 akksi volt, tehát 1db még szabadon van, azt szeretném kihasználni.
    Tehát valami olyan kéne, ami zoomolható, vagy esetleg "jobban szór, mint szúr", tehát inkább közelre világítson, 1 db 18650-essel müködjön, vagy AA-as elemmel, és azért több órát bírjon gond nélkül (mondjuk 10-nél több jó lenne)

    Visszatérve a meglévő lámpára, 1000 lument írnak, de valójában nem tudom mennyi az.
    Van egy 2D Led maglite-om, arra 114 lument írnak, nagyon jól világít az is, a 200 méter nem akadály neki, és, bár még nem mértem, de első blikkre messzebre visz, mint a sky ray.

    [ Szerkesztve ]

    Dédanyám olyan öreg volt, hogy mikor mondtam neki, hogy viselkedjen korához illoen, meghalt.

Új hozzászólás Aktív témák