Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #768 üzenetére

    nem viszi el senki, viszont egyes ládák respawnolnak, mert loot-ládának számítanak. Ergo ha egy olyanba berakod akkor eltűnhet. Tudtommal a céhek legtöbbjénél nem respawnolnak a ládák, szal nyugodtan berakhatod, (kivétel a Bruma Mages Guild(SPOILER, az azért van mert az késöbb megsemmisül, és onnatól kezdve már "loot területnek" számít, namost ezt sajna már előre beleírták... és énnekem ezt pont sikerült kifogni...:D:DDDSPOILER-END) De azért legyél óvatos, csinálj egy mentést amikor sok és jelentős cuccot raksz le, no nem azért hogy loadold majd, mert mire kiderül már +5 levellel fölötte leszel, hanem hogy lásd a listát hogy konzollal mit rakjál vissza a jogos tulajdonodba:D
    Amúgy tudtommal a bérelhető szobák ládái is non-respawnolók. A házakban meg egyértelmű.
    Ha nagyon aggósz akkor dobd le a földre, én még nem láttam olyat hogy valami eltűnt volna amit egyszer leraktam a földre.

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák