Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Kareszovics #689 üzenetére

    Sztem meg érdemes kipróbálni (ha más nem, mentsd el az egész Obli mappát, aztán ha nem ok, töröld ki a modoltat (így nem kell vacakolni, mit és hogyan uninstallálj), és másold vissza az eredetit. Mivel a Qarl Texture Pack nem nyúl a természethez és a vízhez (ami pedig a lassulást okozza Oblivionban), meg lehetne próbálni a te VGA-ddal is, a Natural enhancement pack viszont terhelős, az biztos, akármilyen kicsi.
    Én biztosan megpróbálnám (ahogy a sajátomon is megpróbáltam, és volt nem 1 reinst is). Attól is féltem, amikor nemrég monitort cseréltem, hogy az 1950XT nem bírja majd a nagy felbontást de mindent visz, amit 1024x768-ban elvitt.
    Mellesleg a procidnak gyári hűtéssel gond nélkül kellene mennie 2600MHz-en (nekem is volt ilyen, bár ATI chipsetes a lapom), és úgy tudom, a VGA-dat is lehet tuningolni (vagy ez már a tuningos?). Egy fél éve ATI vonalon nyomom, és a mostani karim annyira jó, hogy sajnálom is, hogy el kell adnom nemsokára egy 3870 miatt, mert az alatt semmire nem éri meg lecserélni. Esetleg szólj, ha kell egy megbízható, gyors kártya, bár ellég messze vagy.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák