Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #684 üzenetére

    A te X1950XT-d sokkal erősebb Olbi alatt mint az ő 7900GS-e. Szal ami nálad nem akad, az lehet nála diavetítés lesz. Amúgy egyszer elolvastam részletesen hogy a textúrák hogyan használják ki a vram mennyiséget és nekem az jött le hogy elég 256Mb vram a gaméhoz. Szal nálad is inkább maga a vga fújja ki magát mint a ram, bár ez csak tipp.
    Az OOO, Francesco, meg a Warcry sztem Nagyon jók! ;)
    A legtöbbjüket lehet finomhangolni hogy mit és hogyan szeretnél. És nagyon komplex változtatásokat csinálnak, nemtom hogy te mennyire próbáltad ki őket de sztem nem nagyon, mert pl az OOO ban akkora munka van hogy engem már 3szor nyugdíjaztak volna ha én csináltam volna. Sztem nagyon igényesek, rengeteget dobnak az élményen és sokkal realisztikusabbá teszik a játékot. Csak olvasd el pl az OOO readme-jét és le fogsz döbbenni mennyi mindent megcsinált a srác. Szinte teljesen új játékélményt ad. (jah és egyébként kb 10%át sem írja le a munkájának a nagy readmeben amit a letöltés után találsz a fájlok között, regeteg az apró de lényeges finomhangolás)

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák