Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Kareszovics #681 üzenetére

    A legjobb kombó, amit én találtam, a Qarl's Texture Pack 3 + az Atmospheric Weather mod, emellé a Natural Enhancement Vegetation és Animal részét érdemes feltenni (sxorozza és javítja a mövény- és állatvilágot), mert a weather és a water akadna a QTP-vel (bár én rajta feleltettem, és nem akadt). Ezzel a 3-mal szinte hihetetlen, milyek lépet kapsz, én a nirnroot-gyökerek keresése közben azt sem tudtam, merre gyönyörködjek a tájban. ATP-ben 4x nagyobb felbontású textúrák vannak, mint az alapjátékban (növényzet és állatvilág nincs benne, arra jó az NE mod). Írták, hogy lassíthat a gépeken, de nálam csak a mindössze 256MB-nyi video memória fogja meg, hogy néha akad, amikor betölt egy részt, de amúgy játék közben nem zavaró, mert pl. összecsapáskor nem töltöget, így nem is akad. Mindemellett én minden árnyékkal játszom, de mind minimálison, így oksi a program.
    OOO és Francesco mod pack-ok nem annyira jók - szerintem - mert egyrészt pár dolgot ugyan javítanak, másrészt egy csomó olyasmi van bennük, amire nincs szükség (ha csak nem akarsz 2x olyan nehezen fejlődni, mint az alapjátékban).
    Sztem ez a QTP3 (1,7GB) + AW (19MB) + NE (2,5MB) trió az, amit érdemes feltenni, annál szebbé semmi nem teszi a játékot. Ha kicsit visszaveszel a grafikai részletességből, akkor a 4x textúrák miatt még mindig szebb képet fogsz kapni, mint alapjátékkal maxon. Telepítésük bent van a readme fájlokban. Még mindig innen a legcélszerűbb gyűjtögetni.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák