Új hozzászólás Aktív témák

  • KilgoreTrout

    senior tag

    válasz fiATHaLON #5984 üzenetére

    Én még ajánlanám a Unique Landscapes modokat (tesnexuson megtalálod), újra végigjártam az egész tájat, csak, hogy végignézzem. Sokkal hangulatosabb az egész, és a fontosabb modokhoz mind van compatibility patch.
    Küldetésből Kvatch Aftermath (Kvatch újjáépítse, egy csomó küldivel, nagyon aprólékosan és reálisan megcsinált mod, - nekem nem konfliktol semmivel) és esetleg Bartholm (egy új város + hajóval elérhető sziget, szintén jópár küldetéssel (ezt csak akkor, ha nem zavar a borzasztórossz voice acting)).
    Nekem még fent van a Thievery in Imperial City (tolvajos küldetéssorozat - a BC-vel szerintem konfliktol, mert rak egy új házat a Market Districtbe)
    Esetleg érdemes felrakni a younger, better looking NPC-t, kicsit javít az idiótán kinéző NPC-ken.
    Tamriel Travellers - utazó kereskedők, elég gyakran össze lehet velük futni szinte bárhol, így nem kell mindig városba rohanni a loot-tal.
    Érdemes mindenből omod-ot csinálni (ha eleve nem úgy töltöd le), így jóformán lehetetlen lesz elrontani a játékot.
    Sok modhoz szedd le a BOSS-t (szintén tesnexus), ez beállítja neked a helyes betöltési sorrendet, több, mint 3000 modot ismer és gyakran frissítik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák