Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Törzsúr #410 üzenetére

    Jah, a kérdésedre válaszolva...:
    a ládában azok a cuccai vannak amiket árul mint Thieves Guild dealer. Alapból is relatíve (szint függő is asszem) értékes dolgok vannak benne. Nameg amit eladsz neki az ott lesz benne.
    Hmm, nekem úgy rémlik hogy én nyitottam már ki azt a ládát kiváncsiságból. Csak abban nem vagyok biztos hogy konzol-al vagy elloptam tőle a kulcsot. Télleg nem rémlik pontosan.... :F
    Ha valahogy ellehet tőle lopni a kulcsot akkor azt vlszeg úgy 100% chameleon (invisibility nem jó). talán még egy master szintű sneak is elkellhet hozzá, de ebben nem vagyok biztos. Viszont ha 100%Chameleon és 100as sneak-el is észrevsz na akkor tuti biztos hogy nem lehet megszerezni a kulcsot.

    szerk: esetleg még annyi extra ráadás próbálkozást tudok elképzelni hogy Vampire spell-el (mod-kell hozzá) elküldöd aludni (magától nemtom elmegy-e, kövesd kicsit) és alvása közben próbálod ellopni szintént 100%cham és 100-as(nem spellel, tesség pwtrainelni:DDD) sneak-el.
    Ha úgysem, na akkor tutirabiztos hogy nem lehet megszerezni.
    Megölni is meglhet ha felraksz modot ami eltünteti a halhatatlanságot az essential unit-okról. ezt asszem console al is könnyű beállítani nagyon. bár én nem ajánlom, hasznos dealer ő eléggé. Meg egyébként is Thieves guild-es haver...

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák