Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Törzsúr #318 üzenetére

    Szvsz olyan szintig kell tolni ameddig kényelmes és élvezetes. Pl ha valaki nem powertrainel, akkor magasabb szinten már nagyon lelassulhat a fejlődése ha olyan major skilljei vannak amiket nem nagyon használ. De egyébként sztem a lvl30 az ami kb változással van még a játékban. A mobok úgyis veled nőnek ahogy magasabb szintre lépsz, és azon a szinten már minden cucc a legerősebb változatban van és bármit megtalálhatsz. Mondjuk mindennek ellenére én azért ajánlom mindenkinek hogy egy karakterével egyszer menjen el max lvl-re (48-52 között szokott lenni) érdekes és élvezetes, és ha jól csinálod akkor a mobok eléggé lemaradnak és jó dolog a Godlike feeling:D
    Nekem egy HighElf karim a legmagasabb szintűm. Level 50. Ez nála a max. Mondjuk már jó régóta van lvl50-en... kicsit sokat játszottam vele:DDD

    Jah egyébként itt van róla az Obli HQ-s profil:
    The Wanderer névvel. Nah, kinek hogy tetszik?? Erre a karimra vagyok a legbüszkébb, és ebben volt a legtöbb munkám is. Olyan iszonyat sok időt szántam rá hogy pl arra is volt időm hogy a Skingradi ház polcait szépen aprólékosan telepakoljam könyvekkel, mint a könyvtárakban...:DDD(és majdnem az összes többi házban is....:D), plusz berendeztem mindennel... és élveztem :))

    Más nem akarja linkelni ObliHQ-s kariját? ha nincs akkor meg tessék csinálni! :K

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák