Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sirus86 #14 üzenetére

    És te ezt a (vagy más) drágább almát?

    Van már valamennyi viszonyítási alapom mechák terén (azért közel sem vagyok még billencs guru), az eddig tesztelteken kívül van itthon hat, anno én is a 13-15 000 forintosokkal kezdtem, és tapasztalatból tudom, hogy sajna az ~50 rongytól kezdődő kategória alatt igen kiábrándítóak tudnak lenni, és ez jó eséllyel addig nem is igazán tudatosul, amíg nincs komolyabb elsőkézbeli tapasztalatod velük.

    Sajnos, pedig én is sokkal jobban örülnék, ha nem így lenne, de miután használtál Duckyt/Akkót/Keychront/Varmilót, eléggé illúzióromboló még egy harmincegy-két rongyos Tesoro is (amit amúgy kedveltem, de már ettől is megváltam), nemhogy, ami még ennél is olcsóbb. Olcsó plasztik, csörgés-zörgés, eh. Az egész a felhasznált anyagoknál kezdődik, de az csak a jéghegy csúcsa, és mivel nem csak hobbi nálam, hanem munkaeszköz is... :((( Jó perifériákra nem szabad sajnálni a pénzt szerintem, és vannak igen jó ár/érték arányú motyók az igényesebb megoldások között is.

    Ennél ott a jó csillapítás, a gyárilag megkent stabilizátorok (baromi sokat számít), a hot swap (megint csak nem kétforintos extra, és baromi jó dolog ám), nem magyar esetén a PBT, leválasztható vezeték, platformfüggetlen full programozhatóság, teljes NKRO, extra kupakok és csipeszek. Egyértelmű, hogy nagyon nem egy kategória azzal a Rapooval.

    Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy az maximális hulladék, például egy gumidómosnál/membránosnál tutira kategóriákkal jobb. Azt sem tartom kizártnak, hogy pár olcsó mechánál is csecsébb, netán felveszi a versenyt egy-két 20-30 000 forint közti modellel is, de ennyi. Gazdasági képtelenség, hogy azoknál jobb legyen.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák