Új hozzászólás Aktív témák

  • Toguro San

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Az utóbbi időben eléggé elgondolkodtam, hogy váltani fogok jó 10 év fifa után pes-re. Én a Fifát kizárólag offline játszottam és csak a karrier mód ami engem igazán szórakoztatott.
    Nagyon sokan ajánlották, hogy ha csak a karrier mód érdekel akkor próbáljam ki a PES-t, mert mint játék mechanikában, mint offline részben jobb mint a konkurencia. FIFA-t az Ultimate Team ami viszi előre, azzal viszont én 1 percet sem játszom.
    Ami viszont a kérdésem lenne, hogy a PES karrier módban (master league) mennyi mentés futhat párhuzamosan?
    Nekem a Fifa-nál volt egy ilyen "betegségem" hogy több karriert is futtattam párhuzamosan (volt, hogy 8-10 is ment)
    Egy meccset játszottam a Real Madriddal karriert, elmentettem betöltöttem a Juventus-os karriert ott is toltam egy meccset és így tovább a többivel....
    Az lenne a kérdés, hogy maximalizálva van-e a mentési lehetőségek száma?
    Régi fifa játékoknál 8-10 mentési opció volt, idén ez 4-re csökkent, viszont ha PS- plusz előfizetés van akkor ha felmentem a felhőbe a karriert akkor párhuzamosan végtelen sok is lehet....
    Na ez érdekel, hogy a PES-nél is lehet e ilyet!
    Mert őszintén megmondva 1-2 karrier futhatna csak párhuzamosan az engem személy szerint lelombozna :(

    Köszönöm a válaszokat előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák