Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Zoolee1976 #117 üzenetére

    Gyorsabb? Csak gép ellen játszottál vagy online is?

    Én megpróbáltam a tiki-takát ismét, kevés sikerrel. 3 meccs 2db 0-0 meg egy 1-0, az is csak azért mert Ronaldoval beakadt egy dugó.És nem azért mert nem voltak helyzeteim, több helyzetem volt mint mikor kontrára játszottam de egyszerûen nem megy be. Ha az ellenfél beáll védekezni rohadt nehéz úgy kipasszolni, hogy ne lógjon a végén a nyakamon valamelyik védõ, vagy ne valami kiszorított helyzetbõl kelljen rárúgnom. Ezzel a taktikával eddig 6 meccsbõl 1db 1-0, 5db 0-0. Kontrával 2-0 (félidõben lelépett) 0-0, 5-0. Még megpróbálom majd 3-as pass supporttal, de ha úgy se történik valami csoda akkor hanyagolom.

    A legfõbb okot abban látom, hogy úgy fordulnak a játékosok mint a csuklós busz, és a labdatartós játéknál gyors irányváltásokra lenne szükség a ritmusváltásokhoz és a játékosok nem tudnak eléggé hamar irányba fordulni mire már passzolási kényszer van. Emiatt sután érnek a labdába és pontatlan lesz a passz.Sokszor 19-es beidegzõdések alapján nyomtam volna az egyérintõt aztán szomorúan konstatáltam, hogy a játékos még nem volt képes a passz irányába fordulni. :((

    Így ha az ember nem akar labdát veszteni és a biztonságra megy akkor a legtöbb passza veszélytelen lesz.

    Kontránál viszont ilyen probléma nincs, ott mindenki elõre fele fut, nem kell forgolódni, egy ritmusban végig lehet vinni.
    Sajnos ez megint egy ilyen kick&rush játék lesz, a klasszikus brit futball kedvelõit biztosan örömmel tölti el majd.

    Viszont ha az offline meccseket is beleszámolom akkor 12 meccs óta nem kaptam gólt. Szerintem mióta ezzel a szériával játszom nem fordult még elõ velem ilyen. Apró dolgoknak is tudni kell örülni, no :D .

Új hozzászólás Aktív témák