Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz underdark #17 üzenetére

    Azta, ezt melyik infó forrásból szűrted le, hogy kiválasztasz 11 játékost és fél óra alatt megszerzed?! Annyira negatív az összes ember, hogy ilyen a világon nincs... Twitteren is mindenki sír... Senki nem tudja pontosan hogyan is fog ez működni, senki sem tudja hogyan is fog ez kinézni, de mindenki sír előre, hogy milyen szar. Te is beállsz a sorba, és fogalmad nincs a részletekről.

    P2W, kedvenc fogalmam... Ha fizetsz, jobb játékosaid lesznek mint másoknak? Nem. De hamarabb? Igen.

    Kb ennyiről szól MINDEN játékban a Season Pass, szerintem itt sem lesz másképpen, ha igen, elnézést fogok kérni Tőled... :) De ez eddig is így volt. Ha bevásároltál MyClub coinból, csak várni kellett egy fasza Special Agentet aztán kész is volt a keret. Most lehetőséged fog adódni, hogy a kedvenc játékosaidat gyűjthesd, célzottan. Miért baj ez? Garantálom Neked, hogy nem fogok órák alatt kiszedni a favorit játékosaidat, de azt is, hogyha a MatchPasson felül vásárolsz coint, UGYANÚGY fullos kereted lesz max 1 hét alatt, ahogyan MOST IS. Mi a különbség? Hogy most a játékot ingyen kapod.

    Ez a P2W fogalom megőrít, mindenki dobálja orrba-szájba, és ha létező fogalom is, ebben az esetben egyeltalán nem tudjuk, hogy jogos-e... De mint írtam, sírjunk, károgjunk, de szar nekünk, olcsóbb lesz az ML, ingyenes a MyClub, tolhatjuk ezentúl mobilon is azt amit konzolon vagy pcn elkezdtünk, kaki konami. 🤣😀 Miért jó mindent lehúzni még azelőtt, hogy kipróbáltad volna? Vedd meg a FIFA-t, vegyél bele FIFA pontot, és amikor benne van 100e forintod, még akkor sincs normális játékosod. Itt elkérik a MatchPass árát, és garantált favoritot választhatsz.

    Semmi se jó...... :W

    Elragadtattam magam, sorry...

Új hozzászólás Aktív témák