Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz hockeyapu #23326 üzenetére

    Már megszoktam, de nem venném meg újra, az az igazság. Engem sima könyv olvasásakor zavar a "háló" ami az eink fölött van, hogy színeket lehessen megjeleníteni. Ha növelem a fényerőt a világításon, akkor kevésbé zavaró, meg kint full napfényben is OK, de én többek között emiatt is teljesen átszoktam a Koreader night mode-jára. Fekete alapon világos betűkkel már nem zavar.
    Ha színes dolgokat olvasok, akkor is csak azt tudom mondani, hogy többé, kevésbé jó a dolog, de nem túl szaturáltak a színek és kicsit minden a barna felé tolódik el. Van neki némi retró beütése, mert pont olyan, mint amilyen régen is volt a képregények képe, mikor még kis pontokból ditherelték a színeket :)
    Szóval összefoglalva: kár volt beleugranom, főleg az olvasási szokásaimat látva, mert leginkább most is könyveket olvasok. Színes anyagnak meg jobb a tablet. Lehetne mondani, hogy de hát nem fárasztja a szemet a színes eink, de az enyémet bizony fárasztotta...

    Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

Új hozzászólás Aktív témák