Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllafren

    senior tag

    Sziasztok!

    Per pillanat a Dyson Sphere Program egy Early Access jatek, 5 fejlesztovel.
    Factorio, Satisfactory es Supreme Commander kevereke.
    Alapjaban veve egy factory sim, mint a Factorio, latvanyos, (foleg a futoszalagokon a termeke mozgasa) mint Satisfactory, es (fejlesztesek utan) mozoghatunk bolygok es naprendszerek kozott, mint Supreme Commanderben.

    Akit erdekel, még par oraig 10% kedvezmennyel lehet megvenni (8 ora a bejegyzes irasatol)

    Konnyeden beszippant, mivel konnyebb, mint Factorio, de hasonlo melysegek varhatoak el tole.

    Noru

  • evilroygato

    csendes tag

    Tetszetős game, jelenleg a virágbolti 0.6.15-ös verzióval játszom. Kicsi, de fontos bugra bukkantam eddig, olaj bányászatnál nemcsak a "gyárkijárat"-hoz kell futószalagot fektetni, hanem végig kell húzni a szalagot a lelőhelyre is (érthető lesz, ha játszotok a gaméval).
    Nem egy kapkodós a játékmenet egyenlőre, szépen elvan a gépemen a háttérben, amíg termelem a technikai fejlesztésekhez szükséges alapanyagokat. Remek választás építgetős, legózást szerető kockáknak, mint jómagam :)

  • Peppo

    őstag

    Ha ezt tényleg öten fejlesztik, az nem semmi. Gyakorlatilag hiba nélkül fut, akadást sem tapasztaltam, és már most van benne annyi tartalom, amivel hosszú időre le tud kötni bárkit, aki szereti az ilyen típusú játékokat.

    Inkább Planetary Annihilation fílingje van számomra, és remélem, nem lesz ugyanaz az érzésem vele kapcsolatban, mint a PA esetében volt, vagyis hogy jobb lett volna egyetlen nagy (nagyon nagy) bolygó játéktérnek, mint a sok kicsi. Mondjuk itt automata gépsorok vannak, nem kell egységeket mozgatni, szóval szerintem kezelhetőbb és élvezetesebb lesz, mint a PA volt. De azért remélem, hogy kerülnek majd bele nagyobb, szilárd felszínnel rendelkező bolygók is!
    Szóval egyelőre tetszik. A grafika szép. Nem nagy szám, de szerintem ide pont jó. A zene is kellemes, bár a sokadik óra után már kissé monoton. Remélem, bővítik majd ezt is! Hangulatosabb és szerintem jobb is, mint a Factorio. Igaz, azzal azért nem sokat játszottam, nem láttam belőle mindent.
    Ha belekerül még néhány kényelmi funkció, mint pl. blueprintek, és még valamiféle ellenfelünk is lesz, ez egy nagyon jó kis játék lehet.
    Ennyiért meg szerintem simán megéri, egy esti sörözés árába kerül, és hetekig el lehet lenni vele.

Új hozzászólás Aktív témák