Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz SpydeR3412 #63479 üzenetére

    "Ezt érezni kell."

    Remélhetőleg érezni fogom.... ;) :D
    Kva Whoop "megbetegített "...
    Tegnap este Boldclashnél megint otthagytam egy kevés pénzt :W :DDD

    Lassan úgy néz ki mióta az első pakkom megjött tőlük hetente rendelek csomagot :/

    Úton van a HV aksik+töltő szett +a második 19KKV motor szett...

    Most meg kértem tőlük egy "Boldclash 3.3V 5V ST-LINK V2 Programmer"-t, még egy (harmadik)csomag 19KKV motort, meg egy B03pro Board-ot....

    Így ha megjön a BetaPFV váz, abba belerakom az egyik whoop "szettet" a HV aksikkal,
    és mivel van pót Boldclash vázam is, abban meg az új boardot, és azon próbálok majd megtanulni SW-t feltolni..
    Magyarul lesz egy "firm"-ezős masina külön :))
    Ez így ésszerűnek tűnt, mert motorokat, aksikat vázakat amúgy is rendeltem, a board meg talán nem volt 2000 forint sem, és akkor nem az éles masinát "flasselem el", ha valamit elk*rok, hanem a "gyakorlót" :DDD

    Az viszont nem teljesen tiszta, hogy az egyetlen gyári Boldclash kotrollerem, hogy "tanitom" rá az uj boardra!?
    Vagy ilyen nincs is? működik vele ugy ahogy van? ezzel nem lesz semmi dolgom?

    Ugye végül megint megmondtátok, és igazatok lett....
    Saccconak is,hogy lesz SW, vandor01nek is, hogy lesz gép b@sztatás....
    :W :DDD :DDD ilyen ez valóban

    Ja és persze köszi minden segítséget :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz SpydeR3412 #63479 üzenetére

    "Ha még jobbat szeretnél, akkor meg zer0 kell.De az az fc meg magában drágább, mint az egész géped."

    Hát p@sztmek, lassan egy százast otthagytam Boldclash web oldalán.... uh, igazából azt hiszem elérkeztem a "minden mindegy" kategóriába :W :DDD

    De kontrollert meg tényleg nem akarok venni,,,tök jó ez a kis gyári Boldclash marok cumó....
    És ha jól gondolom a ZER0-t én azzal már tényleg nem tudom irányítani !? :F :U :B

Új hozzászólás Aktív témák