Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Szippi #37261 üzenetére

    Nem tudok egyik "költői" kérdésedre sem választ! :(
    Viszont én pont tegnap próbáltam az új verziót! Asszonynak vettem egy Xiaomi Redmi Note 3pro-t (3/32 EU), és kíváncsi voltam szereti e a dji!?

    Erdőben lakom, most repültem először el a kertből/háztól közel 1km-re tőlem!(mivel féltem eddig, nehogy interferencia/jelvesztés legyen a sok fa miatt! 100m-re feltolva a gépet ez szerencsére nem történt meg, úgyhogy egy élmény volt)
    Ja igen a lényeg, hogy semmilyen problémát nem tapasztaltam a szoftverrel!

    Ezzel nem azt mondom, hogy nincs probléma vele! Hiszek neked :R csak úgy tűnik nem általános a problémád :U

    Szerk;
    És köszi az infót,,, jól jön az ilyesmi, mert ha pld. én ezt tegnap olvasom, tuti nem zavarom ki a fák közül a halál fszára, hanem kigurulok a mezőre, és ott tesztelem, mert nem lettem volna ilyen biztos a gépben :B

    [ Szerkesztve ]

  • medvegy

    aktív tag

    válasz Szippi #37261 üzenetére

    A phantompilots.com-on találtam egy szofisztikáltabb megoldást: a linkelt patch-et töltsétek le, és írjátok fölül a leírásban megadott két fájlt a telefonon/tableten, és utána gond nélkül el fog indulni a régebbi GO.

    Mivel per pillanat nem volt kedvem tesztelgetni az új (3.1.3-as) FW-t (a Mátrában vagyok, számomra tök új helyen repülök), ezért feltettem és teszteltem a patch-et a jól bevált GO 2.9.1-el. Elindul hibátlanul, nem pampog a frissítésért! Kirepültem ma és tegnap 8 aksit, és hibátlan volt a 'patch'-elt 2.9.1 (sztem igazából nem peccselt, csak egyszerűen a változás előtti fájlok kerültek vissza). Legszebb az egészben, hogy amikor felmentem netre, akkor sem kezdett el frissítésért kiabálni a GO. DJI Phantom tulajdonos FB csoportban más is sikerrel próbálta a patch-et azóta.

    Tehát, aki nem akar még frissíteni, vagy szar a frissítés után a GO, az peccseljen bátran!

    FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

Új hozzászólás Aktív témák