Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    4 nap kutatás után kicsit képbe kerültem.

    Pl azt már tudom hogy Phantomot és a lent említett Walkera gépet nem érdemes venni ha érdemi eredményt szeretnék elérni.

    Először mindenképp ajánlatos egy 15,000-20,000 Ft-os gépbe fektetni amivel meg lehet tanulni az alapokat és ki lehet próbálni hogy tetszik-e

    Ez a gép például benti bohóckodásra tökéletesen alkalmas, az oldal alján még kis kiegészítők is vannak (vízágyú, horog, fegyver stb) ha van gyerek biztos élvezni fogja.

    Én pedig ezzel szeretnék megtanulni, youtubeon elég sok videó van róla, szóval viszonylag népszerű, van hozzá alkatrész is, tehát bármit lehet cserélni ha elromlana, illetve komoly ütközője van, szóval semmiképp sem kell félteni.

    A jó dolog hogy kis ügyességgel lehet rá akciókamerát is csatlakoztatni(plGoPro) és az árához képest több mint elfogadható videó készíthető vele.

    Eddigi kutatásaim alapján ez tűnik a legjobb választásnak. Ha magunk válogatjuk és rendeljük meg hozzá az alkatrészeket, akkor ezen ár töredékéből is össze tudjuk hozni.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák