Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz Peaceliker #63896 üzenetére

    Nekem ebből 3 fajta van. A jicsin, a gnb és az infinity. Gnb-ből van a legtöbb. Nincs nagyon bajom egyikkel sem, észrevehető difit nem érzek. 3.5-4 perc a repidő általában, de inkább a 3.5. Mivel sok akkum van, így még annak ellenére sincsenek kukába valóak köztük, hogy eszement sokat repültem velük. Nagyjából 15-20 db akkuval megyek ki, ha célzottan szinte csak ezzel akarok repülni. Éppen ezért sokkal lassabban lesz meg bennük a 30+ töltési ciklus, mintha csak 4-5 db lenne.

    Tegnap kb. én is így kezdtem. Kezdtem a B003-al, fpv-ben, mert ahhoz rendeltem kamot is. Igaz, lett egy kis forrasztásos mutatványom előtte, de sikerült összehozni gyorsan. Azzal kirepültem 6 akkut, aztán 4-et a Snapper 7-el. Utána végre sikerült rájönnöm, hogy mi a baja az 5"-os gépnek, ott is egy kis turkálás után mehettem repülni. Hogy az a gép mit kibír, szinte hihetetlen. :D Szálltam már le vele úgy, hogy lánggal égett a gép. Füstölt a vtx, de úgy, hogy az antenna a végén leolvadt. :D. És még mindig megy az a vtx is. :D. Meglepő módon,most egy kamera halt meg benne. Semmi sérülés a váz amúgy is iszonyatosan védi, passzolom. Egyszerűen semmi kép. Ha lesz időm, szétszedem azt is, most csak kicseréltem. Azzal 3 akkut repültem ki. Most töltöm a harmadikat szintén 4S-ből, az 5"-al még délelőtt kitolom gyorsan. Ha lesz időm és az idő is engedi még délután, a 3 és a 6"-os géppek ki kellene menni egy kicsit. Mindegyikbe bele vagyok tekeredve, mindegyik nagyon jó valamiért. :D. A 6"-osnak azért kell a hely, de szinte hihetetlen, hogy 1500/4S akkuval 10 perc körüli időket repkedek FS-ben. De inkább 12 körül szokott alakulni. 4s/1300-as akkuval is volt már 9 perc 45s-em is. :D. Az 5-6S-es rendelésem (is) bebukoptt a BG-n, egy hónap múlva még mindig processing volt. Kamuztak összevissza. Kértem refundot, tereltek. Jóvanakkor - nyitottam egy lapocskát a paypalnél már jött is a zsé vissza. :D. Az utolsó 4 rendelésemből 3 ilyen lett. Gb-ről is lett egy refund. Egyre jobban átszokok az alira.. :U

Új hozzászólás Aktív témák