Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz saelin #6 üzenetére

    Ma egész nap a Ds4 motion control-jával toltam és már vissza sem tudok menni az analógos imp irányításra. Tényleg sokkal jobb ha megszokja az ember, főleg azért, mert sokkal nagyobb kontrollt kapsz a kamera felett.

    Csináltam egy teszt zónát magamnak, ahol gyakorolgatom a dolgokat. Végigcsináltam az összes tutorial-t, de úgy látszik nem sikerült mindet megjegyezni. Akartam egy objektumot egy másik köré animálni úgy, hogy az folyamatosan körözzön és forogjon (egy nap melett keringő bogyót). Több módszerrel is próbálkoztam, de nem sikerült megcsinálni... Aztán esőt próbáltam megint csak a tutorial szerint csinálni, ami sikerült, viszont naaagyon gagyi hatást keltett. Füvet, vizet és platformokat legalább már profin csinálok. Tök gyorsan össze lehet dobni egy pályát, csak előtte faragni kell pár elemet és aztán mehet is a pakolgatás, vagy használod azt amit a community csinált. Karaktereknél ez nagy segítség, mert azok bonyolultabbak egy bokortól vagy fától.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák