Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Henker2 #1010 üzenetére

    bevallom már nem emlékszem, hogy volt-e valami titkos taktika, de ment elsőre....ha nagyon nem megy, akkor itt többen csinálták, hogy visszavették a nehézséget.

    spoiler: és segítség kérés

    jó karaktert viszek, a választás előtt vagyok, és a rib.anc hercegnőt kell kiszabadítanom...már az elején éreztem, hogy ennél nagyobb hibát elkövetni, mint beosonni, és kilopni nem is lehet...tipikus csapda.
    persze el is kapnak, és választhatok, hogy a börtönben ölök majd "ártatlanokat", vagy már az a feltartoztató csapatot hagyom, hogy rámtámadjon... (és igazuk is van, Én törtem be, és le is öltem jópár emberkét...többek között a tulajt :D )

    szóval a jóságról ennyit....ha a börtönbe megyek a hercegnő kur.vulása ki se derül...
    és ráadásul mindkét esetben igen erősre sikeredett a feladat..
    ki melyik variációt választotta???

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

  • Xelo

    addikt

    válasz Henker2 #1010 üzenetére

    semmi különösebb taktika nincs. igyad a potikat, ügyesen használd a karakterek képességeit. én azt csináltam hogy a tankkal az agrót magamra húztam és szaladgáltam körbe, a szörny követett de nem tudott megtámadni, és amíg játszottam vele a többiekkel támadtam. :D

    spoiler
    oxox: én egy gonoszabb karakterrel játszottam, tehát kinyírtam mindenkit aki az utamba került. most a kis elfemmel nem tudom mi lesz, lehet neten rákeresek van-e valamiféle mód arra hogy ne kelljen gyilkolnom a várban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák