Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Geller72 #29 üzenetére

    :R
    Ha lesz rá időd, és kiprobalod, mindenképp oszd meg velünk pliiiz...:R
    Nekem lövésem nincs mikor tudok legközelebb repülni..
    :(
    Tegnap úgy volt, hogy "élmény" repülök kicsit...
    Kb. 5 perc volt a levegőben töltött időm, mert a gyerek szétnyünnyögött idegileg... :O
    Előtte utoljára 10.-én repültem "hivatalból" rallye-n...
    Mostanában nem töltök túl sok időt a levegőben :((

    Kíváncsi vagyok az eredményekre... Miközben jön haza a gép, ne felejtsd el megnézni menüben aktívak e a szenzorok...

    De az ilyesmi ismét azt feltételezi, hogy akkor "több féle" RTH mód van...
    Mert jelvesztés esetén ugye tök "autonóm" rendszerré alkul a gép, tehát mindegy mi volt az utolsó kapott utasítás, hiszen a kapcsolatot elvesztette a kontrollerrel, "magára maradt" meg kell oldania hogy hazaterjen....
    Ilyenkor a logika nekem azt mondja, tuti bekapcsolt érzékelőkkel repül...

    Másik opció, hogy gombnyomásra RTH... Na itt kérdés, hogy Sport módban milyen sebességgel indul haza, és hogy ha nagy sebességgel jön, be van e kapcsolva a szenzor... És hogy van e értelme, hogy be van kapcsolva, hiszen nem véletlen, hogy S módban ki vannak kapcsolva a szenzorok...
    Valszeg ilyen sebességnél már nem képes feldolgozni a kiegészítő érzékelők "képét" a proci, illetve ha fel is dolgozta mire"odaérne" a parancs a motorokhoz, hogy lassitson már késő a 10-15m-en belül, (ameddig "lát" a gép)

    Ez utóbbi logikából kiindulva gondolom én azt, hogy RTH közben nincs nagy sebesség... :U

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz Geller72 #29 üzenetére

    Na uram, én az előbb kipróbáltam...
    Pont ugyanolyan sebességgel jön haza "S"-ben is, mint "P"-ben...
    Nincs Sport mód RTH közben, és a szoftver szerint az érzékelők is be vannak kapcsolva, hiába van "S"port módba tolva a kapcsoló...

    Nagyjából erre is számítottam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák