Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Üdv a leendő DJI topicban. Azért szeretném ezt a különálló topicot létrehozni, mert bár a Drón topicot is én hoztam létre, az a topic is, valamint a quadkopteres mély víz topic is messze van ettől és szeretném, ha ez kapna egy önálló, külön topicot. A drón topicban többnyire raceres és azzal kapcsolatos kérdések vannak, ez a márka és ez a platform élesen elkülönül mind a két topictól. Ahogy a számítógépek alkatrészei, részegységei közt is óriási különbségek vannak, itt is. A kameraplatform és az ehhez kapcsolódó kérdések egy külön topicot igényelnek szerintem. Arról a nem elhanyagolható tényről nem is beszélve, hogy a DJI-nak már egész komoly típusflottája van. Remélem, a topic megmarad. Ha jóváhagyásra kerül ez a topic, elkezdeném az 1-es hsz összeállítását a témában. Mivel a cégnek nagy gépei vannak többnyire, hatványozottan aktuális rájuk és ránk nézve is a törvényi keretek megtárgyalása, ami a topic 1-es hsz részébe is bekerülne. Szintén itt fogunk kitérni arra, hogy a jogszabályokon kívül milyen megelőző intézkedésekre, formanyomtatványokra van szükség a légtér szabályos használatához, itt külön kiemelve az eseti légtér használatot, valamint a DOE, mint egyesület szerepét ebben. Megtárgyalnánk a felelősségbiztosítás mikéntjét is, valamint megpróbálunk másik társaságot bevonni ebbe. Azért nem a DJI drón címet adtam a topicnak, mert a cég nem csak kizárólag drónokat forgalmaz. Éppen ezért a topic keretein belül minden termékükkel kapcsolatos problémát fel lehet vetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák