Új hozzászólás Aktív témák

  • murdoc34

    újonc

    Sziasztok ! :)

    Szeretnék tanácsot, javaslatot kérni a nálam tapasztaltabb fórumozóktól !

    A Téma pedig a : Digitalizáció+Automatizálás+Robotika

    Bízom benne nem kerülte el a figyelmem, ha máshol van ilyen téma akkor sorry....

    Szeretnék tájékozódni a fenti témákban, elméleti oldalról, viszont nem találtam erre alkalmas könyvet, tanulmányt vagy hasonlót. Cikkeket, híreket, illetve konkrét cégeket találtam akik a fentiek adott területre való bevezetésével foglalkoznak.

    Van esetleg ötletetek merre érdemes elindulni a keresgélésben? Libri és hasonló könyvesboltok nem tartanak ilyen típusú könyveket (legalábbis én nem találtam), maximum az ipar fejlődésének lépéseinél megemlítik a témákat.

    Egyetemisták feltöltöttek néhány rövid szakdolgozatot, de igazából egy hivatalosabb, szakember által írt könyvet vagy tanulmányt keresnék.

    Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat! :R

    L.

  • Honkydoo

    őstag

    válasz murdoc34 #1 üzenetére

    Szia!

    Nem tudom, hogy van e erre konkrét könyv. :F
    Mivel ez elég sok területet átfogó téma.
    Kell hozzá ismerni a Fizikát, Mechanikát, Mechatronikát, Elektronikát, és talán még hálózati ismeret sem árt...

    Ha ez irányban akarsz érdeklődni, javaslom a BME villamosmérnök képzését, azon belül lehet szakosodni robotikára ha jól tudom. Elég felkapott szakma mostanság és szerintem jól is fizet!

    Szóval hajrá! :K

    "Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Új hozzászólás Aktív témák