Új hozzászólás Aktív témák

  • PPJL

    csendes tag

    Tiszteletem Urak, maradtam a UPC-nál, el is tűnök a fórumról, (pedig sok okosság található itten :B ), mert azt már ismerem és mert az itt olvasottak kissé elbizonytalanítottak DIGI ügyben, de.....NEKEM nagyon bevált a UPC, soha sehol, pedig vándorolok ám rendesen szerte az országban, nem volt vételi problémám, ámbár minden alkalommal jóformán újra kellett a csat.-kat "telepíten", de azután hetekig ment, pedig olyan szélben is volt részünk, hogy kitépte a földből a háromlábat. Akkor háromláb felállít, földhöz szögel nagy sátorcövekkel, állítgatás nélkül visszajött a műhold, aztán végig semmi probléma. Igaz, én mm-re állítom a legjobb vételre, van jelkeresőm, van saját technikám és úgy néz ki, működik. Csak, mint említettem, a használat időszakos, novembertől márciusig pihen a tányér és a beltéri, arra az időre nem akartam fizetni, ezért izgatott a DIGI, annak nagyon olcsó a szünetdíja. Köszönöm a reagálást Rick-nek, másoknak sok szerencsét a továbbiakhoz és kellemes ünnepeket, olvasgatni azért csak-csak visszajövök, üdvözlettel -PPJL

    "Aguila non captat muscas - de hát ez nem is sas"

Új hozzászólás Aktív témák