Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Zotya1234 #7218 üzenetére

    Digi élő szerződésem van, de konkrétan elég régóta a upc-t nézem, és a vicc, hogy mivel nemrégen láttam a képet, hallottam a hangot erősen gondolkodom egy helloHD előfizetésen. A focit megnézem máshol, ahol HD-ben nézhető, a digisport olyan szinten rossz minőségű a digitől, hogy azon egy meccset se lehet megnézni gya, hogy ne azon mérgelődnék, miért olyan xar a kép.. A legszélesebb választékkal a upc és a t-home dicsekedhet, a legjobb képe pedig a helloHD-nak van, de annyira nem széles a választék, 32 csatit adnak 2990-ért, plusz 3990 az HBO csomag. Tudom, le lehet tölteni, nekem itthon 1000db dvd-m van, és mégse nézem őket, nincsen erre időm. Bár nincsen TV6, nincsen discovery travel& living, meg pár csati, el lehet vele lenni, amire kell, bőven elég, és ami lényeg, van digisport, méghozzá sokkal jobb minőségben, mint a digitől... Vicc. Nincsen igazán jó alternatíva, bár a helloHD is elég mindenre. UPC-nél és HelloHd-nél legalább abba a beltéribe rakom a kártyát amibe én akarom, amit ismerek, szeretek, amivel fel tudok venni, stb...

    UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Új hozzászólás Aktív témák