Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Brutális eb #1 üzenetére

    Digi Tv-s topikban feltett kérdésemre, közben választ kaptam és megosztanám , hátha valakinek jól jön az infó.

    Kb. 2 hetes bekötési időt igértek.
    Készüléket kaptunk ami "ajándék" , persze nem nagy szám, de semminél több.
    Típusa: HCD1988(39)TSD
    Garanciát, szervizt nem vállal rá a cég, ha működik örülsz, ha nem veszel magadnak.

    Új infó a hűségidővel kapcsolatos kedvezmények, igénybevételéhez!

    Idézet a Digi tv honlapjáról:

    "1 ÉV HŰSÉGIDŐ ESETÉN: AZ ELSŐ 6 HÓNAPBAN A SZOLGÁLTATÁS HAVIDÍJA 3000 Ft, EZT KÖVETŐEN A SZERZŐDÉSKÖTÉSKOR ÉRVÉNYES LISTAÁR*** LÉP ÉRVÉNYBE. 2 ÉV HŰSÉGIDŐ ESETÉN: AZ ELSŐ 12 HÓNAPBAN A SZOLGÁLTATÁS HAVIDÍJA 3000 FT, EZT KÖVETŐEN A SZERZŐDÉSKÖTÉSKOR ÉRVÉNYES LISTAÁR*** LÉP ÉRVÉNYBE."

    2010.10.04-től csak az új szerződésekre vonatkoznak, tehát mi már nem tudtuk igénybe venni, mivel a kábel tv-t és a Base net csomagot előzőekben igényeltük.

  • zodo

    nagyúr

    válasz Brutális eb #3 üzenetére

    Mi a szerződés kötéskor kérdeztünk rá a választható készülékek típusaira (mert a honlapon 3 típus is szerepel, ha jól emlékszem) és ekkor került elő, mint egyetlen "ajándék" választható készülék. Amúgy tényleg jó, nincs vele semmi gond. Azt tudja amire kitalálták.

    Közben hozzánk is bekötésre került a vonal.
    Csütörtökön szerződtünk és két héten belül ígérték a teljesítést.
    Rá következő hét szerdán hívtak, hogy mikor jöhetnek, de nem tudtunk megegyezni mivel 07 és 13 óra közötti időpontot ajánlottak. Mondtam a ügyfeles nőnek, hogy ez nem lesz jó, mert ki az aki ebben az időszakban rá ér vagy ki az aki kivesz egy nap szabit 10 perces melóért.
    Természetesen hétvégén, egyáltalán nem dolgoznak.
    Aztán annyit mondott, hogy egyeztet a szerelőkkel és másnap visszahív.
    Így is lett és kiderült, hogy mégis tudnak du.-i időpontban szerelni, ezért 15 és 16 óra közt várhatóm a szerelőket.
    Másnap 15:02 perc és hívott a szerelő, kb. 10 perc meló és távoztak.
    Közölték, hogy max. holnapra lesz vonalunk.
    21 óra felé teszteltük és élt a vonal, telefon is tökéletes.

    Piactéren láttam ezt az "ingyenes" készüléket, valaki 2,5k-ért kínálja.

Új hozzászólás Aktív témák