Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz ZeroSoul #68042 üzenetére

    Hi, reagalnek.. koszonom az eszreveteleket! :R

    Mindig is Epifani volt bent, egy tegnap trial erejeig csereltem serenity-re es ugymaradt..

    Volt rajtam BT szett is. Szoktam is cserelgetni neha. Fagyi ellen jobb az ice, bar az igaz hogy az EPifani erre is megoldas.. Nincs peshkov fejesem, soha nem esett meg uh ha majd esik akkor nyilvan ez opcio lesz. Addig viszont minek a BoH..
    Crudest boots bent volt de nekem a Mystic ally nem hozott annyit, de lehet ha minden mast is atvarialok amit irtal akkor osszeall a kep..

    Nincs dexes gemed, fejesben meg amethyst van.. - tekintve hogy szerintem boven van eleg dps-em azt gondoltam gyurjunk valamit tafneszre is.. a tegnapi tapasztalatom ota a DH-val (full glasscannon ami a csovon kifer tolni a dps-t) most lehet atgondolom hogy dps-en kivul van-e ertelme barmi mast pakolni. Lehet nincs. De igy is 350k korul van a life, ha nincs bent ametiszt az nagyon gaz mar szerintem.. akkor lemegye 300k ala.. a resist gemmeken en is gondolkodtam mar hogy van-e ertelme 1700-ig pakolni.. az majd csere..

    Gemmek: igen, gogok, mirinae es strengthening van bent hogy buffolja a primary skillt.

    Beacon is bent szokott lenni, azt kb egy hete csereltem a 20%-ra, egyikkel se mentem sokra..

    "Ha az FD-n nincsen LoH, az baj. Talán még azt is merném mondani hogy a 10% damból csinálj 20k LoH-t." - nem tart eletben semmilyen LoH.. ezen a teren nem is nyitok meg elmeleti vitat sem.. :( az a 10% marad.. nem volt konnyu azt odarollolni..

    Szoval, koszonom a segitseget, de ezek egy jo reszere rajottem mar en is, csak az ember probalkozik mindennel amije van.. mentsegemre hozzateszem hogy monkkal nem nagyon megyek szoloban, plane nem GR-t.. sima T6 ritfre viszem meg GR-be mondjuk 32-33-ig negyes partiban.. Kiprobalok par dolgot abbol amit irtal, a gem cseret meg a cdr passzivot biztos cserelem.. ha ezzel tudok menni GR34-35-ig mar akkor megerte.. a Fegyora igazabol LpSS kell majd, de ehhez az FD-hez mar nem nyulok..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák