Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Helmoras #68038 üzenetére

    "Ne állítsuk már be néhány kommentben ugy a játékot mintha ez atomfizika bonyolultságú lenne.."

    A jatekstilus pl alapvetoen meghatarozza hogy kinek mi tetszik, mi all kezre stb.. Most pl hiaba a raekoros charge-os barbar a legerosebb / leghatekonyabb, nekem annyira idegen ez a tulok modon elore rohano barbar hogy keptelen volnek jatszani vele. Pedig van, kiprobaltam, otthagytam.. Az ugralos detto.. csak pelda.

    A legtobb build kozott csak az a kulonbseg mostanaban, hogy jo husos ostoba act egyes zombival van tele a rift vagy 30 meterenkent 3 darab act otos arcodbakarmolossal.. :O :DDD :N

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • schwartz

    addikt

    válasz Helmoras #68038 üzenetére

    Nezd meg wudijo hogy hozta le Krider-el a GR44-ot majd Helltrapper-el a GR46-ot. Coldos sentry build-el ezt megneznem, hogy menne.

    Továbbá már hogyne lenne előnyehogy hamarabb lent a torony? egy ügyes játékosnak trapper buildben 10-12 sec alatt lent van 4 vagy akár 5 tornya is etrayusnak ez átlagosan esetben 16-20 sec,

    Ne magyarazz melle. Coldos buildben nincs ertelme Trapper-el menni mert harmatos lesz a sebzes a klasszikus 3 spenderes felallasban. Lenyegtelen milyen hamar lesznek lent a sentryk, azzal nemigen huzol be idore GR40+t. Rakj ossze egy olyan DH-t amivel tudsz magas GR-t solozni majd gyere vissza es megvitathatjuk a tapasztalataid. (addig ennek nincs ertelme)
    Sebzes szempontjabol a lightning build lenyege foleg a tegez. es nem az, hogy milyen hamar vannak lent a sentryk. (persze .az is szamit de nem annyira kritikus. Lasd Krider-el a GR44-et) E melle meg tolni kell aktivan is (a Night Stalker miatt) kulonben nem jutsz semerre...

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák