Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz Cadal #53045 üzenetére

    3,5 hatred volt a boltban a cluster arrow, szóval mindet elvittem. :DD (1,5 aps alatt nem fogy hatred csapatban sem)
    Sajnos Cindercoat már nem additívan adódik a többi RCR-re ahogy PTR-on amikor legutóbb teszteltem, ezért Bastions of Will set nem lesz kirakva. (Meg az ilyen 1000 óránként egy esik, ha jól tudom, és mind2 gyűrűn van 2 main stat alapból, ami nem prioritás, szóval még mystic is csak 3/4-es gyűrűt tud faragni belőlük legjobb esetben)
    Talán a tegezt sikerül majd lecserélni Flint Ripper Arrowheadsre, de a másik 2 cucc marad, amíg nem lesz változás.

    Lehet kevesebb RCR-el és prep-punishmenttel többet sebeznék, de akkor legacy nat mobilitás nem lenne meg.
    Már egy ideje nem használok entangling shotot, de mostmár prep-punishment sem kell.

    Ja meg hatred regen helyett életmentést raktam a templarra, bár ahhoz még kellene rá halhatatlanság, mert mire engem veszélyeztetnének a szörnyek, addigra ő már rég a fűszálakat számolja. (Még szokni kell a ~170 allres mínuszt, de T3-on szólóban nem szoktam halni)

Új hozzászólás Aktív témák