Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz persil #109026 üzenetére

    Azt nem állítom, hogy nem örültem volna, ha sikerül visszanyerni a játék árát, vagy a kiegészítőét, pusztán a játékban szerzett cuccok eladása árán. Ám ez nem sikerült. Lehet, hogy én voltam túl hülye hozzá, vagy csak szimplán nem volt elég időm farmolni, a lényeg, hogy egy idő után konkrétan abbahagytam a játékot, mert nem lehetett benne haladni. Hadd idézzek egy bekezdést a Reaper of Souls megjelenésekor írt cikkemből:

    "Véleményem szerint a Diablo III a 2.0.1 patch után lett olyan játék, amilyennek már megjelenéskor lennie kellett volna. Annak idején gyakorlatilag minden az Aukciós Háznak és a tárgyakkal való kereskedelemnek volt alárendelve. Ezzel még nem is lett volna baj, de a rendszer nem úgy működött, ahogyan azt a Blizzard szerette volna. Gyakorlatilag senki nem ölte a szörnyeket, szinte mindenki csak az AH-t bújta, ahol pénzért brutális cuccokat vett magának, majd ment egyből legmagasabb Inferno szintre, ahol némi esélye volt rá, hogy ő is találjon értelmes felszerelést. De még így sem volt fenékig tejfel az élet, a RNG (Random Number Generator) valami elképesztően pocsékra sikerült, több száz óra játék után esett egy használható tárgy, ami ment is AH-ba, hogy ott milliárdokért keljen el. Ördögi kör a javából: ahhoz, hogy dobjanak valamit a szörnyek, magas nehézségi szinten kellett játszani. Viszont ehhez olyan felszerelésre volt szükség, melyet csak AH-ban szerezhettél meg sok-sok aranyért. De az arany összegyűjtéséhez szintén magas szinten kellett játszani (Kivéve, ha volt némi fölös euród, azért mindent megkaptál). A készítők rájöttek, hogy hibáztak, így bejelentették, hogy a kiegészítő megjelenése előtt végleg bezárják az Aukciós Házat."

    Szóval alapvetően azzal volt a gond, hogy a Blizzard elcseszte a drop alapját képező RNG-rendszert. Ezzel tönkrevágták az egész játékot. Viszont abban igazad van, hogy ez nem az AH, hanem a Blizzard (a program) hibája volt. Maga az AH elfogadható lenne, ha játékmenetet befolyásoló tárgyakat nem engednének árulni benne, mert ezzel szintén tönkrevágják mások szórakozását. Ha csak skineket, peteket és ilyesmit lehetne árulni AH-ban, akkor nem lenne vele semmi gond.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Daelion

    őstag

    válasz persil #109026 üzenetére

    Ez attól is függ,hogy milyen karit játszottál mint main.

    DH-val én Inferno Act 2-be adtam fel megjelenés utáni időszakba mert egyszerűen már nem bírta sehogy megcsinálni pedig agyon farmoltam Act 1-et amit még elbírt.

    Ez után csináltam egy Monkot mert az is Dex-es kari és bizonyos dolgokat át tudtam adni,azzal befejeztem Infernot egy kis haveri segítséggel és utána farmoltam vele Act 3-at mint kb mindenki más.

    Na most Monknak van egy ilyen skill hogy Harmony és régen az nem úgy működött mint mostanság hogy akármilyen resistel jó.
    Nekem csak Lightning res volt jó itemeken és amin nem az volt az vagy kuka vagy ment AH-ra fel.
    Én meg naponta túrhattam AH-t,hogy találjak nekem megfelelő itemeket aminek az alap statja is jók és még Light res is van rajta.
    Mert abba biztos lehetsz,hogy nekem olyan szinte soha az életbe nem esett pedig akkoriban játszottam a legtöbbet a játékkal.

    Mire befejeztem azt a karit akkori standard-hoz képest jó gearbe konkrétan 1 dolog volt rajtam amit én találtam magamnak és minden mást a Gold AH-ból guberáltam ki és már szó szerint többet voltam ott mint játékon belül.

    Hát nekem ez nagyon nem hiányzik és örülök,hogy kivették a fenébe. :)

    De ugye mint tudjuk Blizzard is egyet értett,hogy nem volt túl jó hatással a játék miben létére az AH és valahogy nem hiszem hogy vissza hoznák akár egy következő részben. 'remélem'
    Blizz fórumon is nagyon kevesen vannak akik azt mondják,hogy hiányzik nekik.

    Mikro tranzakciókkal nincs bajom amíg csak ilyen jelentéktelen dolgokat lehet venni mint skinek,stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák