Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz _ocsisajt #91884 üzenetére

    Commodore Plus/4-en igen, öreg vagyok ebből is látszik. :DD

    Minden tiszteletem azoké, akiknek van idegzetük komolyabban HC-zni (nem lvl70-ig, mint ahogy én csináltam kétszer).
    Én sem tartom fairnek, hogy szerver hibától haljon meg a HC kari. Olyan hiba, amihez nincs is köze a játékosnak.

    (#91872) Lézerparaszt: Én is így vagyok vele, nem vagyok partyarc. Főleg multis DH-val nyomom, mert az tetszik, és nem érdekel a meta, meg hogy nem leszek 80+ partyban. Én azt játszom amit szeretek. Hallottam már elég sírást, hogy xy szezonok óta supp., mert így lehet eredményt elérni, stb. Én úgy vagyok vele, hogy szórakoztasson a játék, amíg tud.

    Mondtam már pár embernek: érdekel a Blizz. mint produkál januártól? 2 szezon múlva. Ugyebár az lesz az első szezon, ami már nem ad + stasht annak, aki mindegyik szezonban megszerezte. Ha nem rukkolnak elő valamilyen komolyabb dologgal (pl. visszahozni a szezon exkluzív cuccokat), szerintem sokan nem fognak szezonozni. Aki nem az LB-t hajszolja, meg nem P1000-et akar minden szezonban - azoknak nem lesz miért szezonozni. Pláne ha elég ember marad nsben, így party is lesz.
    Ti mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák