Új hozzászólás Aktív témák

  • #92888064

    törölt tag

    az electrified elit ellen mit lehet tenni? (amuletten kívül)
    van valami animáció, amire figyelni kell, mint a reflect esetén?
    próbálkoztam gr65-tel, mondhatni kés a vajon (csak 5x tört bele ;] ), ezen felbuzdulva, nekimentem 66-nak.
    9/10 elit eletronyos és lehetőleg refis is, de azért kétszer végigszenvedtem időn kívül. aztán egy kis sikerélmény miatt visszamentem 65-re empower pipa on, és még fel sem tudtam magam buffolni, mert 2 eletromos elit várt a bejárattól nem messze. kb negyedig felment az idő csík, amikor nyomtam az altefnégyet. az alap, hogy skip az ilyen eset, de még a fehér mobok is levertek buff nélkül :DDD
    ez ilyen csillagok állása dolog (épp nem volt szerencsém zsinórban), vagy 65-től felfele a kasztodnak megfelelő szivatást rak be fixen szinte minden elitnek?
    conquest-ből ránézésre a 3db 65-ös gem néz ki a legkönnyebbnek nekem, így erre próbálok gyúrni a barbival.

    illetve ha már itt járok, akkor rutinosabb versenyzőket kérdezném, hogy mit kellene csiszolni a barbáromon?
    f+r még nem esett ki, illetve a pörgős ring hasznosabb a ring+amu settel (50% dam red, 169% dmg ha jó használom). rorg kötelező kockában, így eléggé meg van kötve a kezem, illetve még nem potyogott ki minden értelmes item, a fegyver valami rettenet gagyi.

    (#90620) mikromanus:
    közben szerkesztettem a hsz-t párszor.
    szóval amu nem opció, mert nagyon tré esett, és kockába kell a rorg az ik+raekor setthez, illetve nem akarom bukni azt az 50% dam redet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák