Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Thrawn #90161 üzenetére

    Varj a patchig, ne szivasd magad a Dungeonokkal, elvileg konnyitenek rajtuk. (hogy melyiken konkretan mennyit azt nem tudom, csak Quinn mondta videoban)
    Hang nelkul, zenevel szoktam fokepp jatszani, elso sarkon az elso kukac mar el is cseszte a Dungeont es hagytam a fenebe :D
    Masreszt nincsen tul sok set elrakva igy egyaltalan kifarmolni oket majdnem tobb ido, mint megcsinalni oket, a szarny sem tetszik, max az achievementek miatt ra fogom venni magam elobb-utobb, mert szepen beleronditott a 98% feletti achivement ertekembe :(((

    #KubanitoS: Gratula en meg nem vittem tulzasba a solozast mostanaban, meg magas GReket nem is szeretem, mert utalom, ha sokat fekszik a karakter...

    #Shadowguard: T10es rift 2 perc alatt nem nagy kihivas, foleg ha hivsz erosebb tarsakat es segitenek, 65-os gemeket felhuzni megint akar egyedul, akar csapatban pofon egyszeru, es mar meg is lett a kovetelmeny a ladahoz.. Megint erositenek a seteken patchben, szoval a solo 75 sem lesz olyan nehez, mint korabban.
    Seasonban ket karaktert is elvittem solo 70-ig (UE DH + LoN WD), ha nem zuzom be akkor meg a wizard meg a crusader is elerhetett volna odaig...

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák