Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz diegho #85123 üzenetére

    Most nem azért, de Te játszottál 70 felett 2 Köpivel?

    Az a top eredmény kb a csillagok együtt állásával és tengernyi paraponttal sikerült...2 Köpi játszhatatlanná teszi a játékok...elején mi is erőltettük, de egyszerűen 20 riftből 1 volt amit lagmentesen tudtunk lenyomni...
    Szal mit érek a toplistával, ha a játék játszhatatlan abban a 2-3 órában amit a WDbe ölnék? Én úgy gondolom semmit...és sajna sokan mások...mivel inkább mennek mással felállással, mint várjak a 600 rng rift egyikét ami játszható lesz...

    (#85124) Edge: Mint WD player aszondom, hogy a 2,3 egy vicc volt...vote kick meg egyebek, mert WDvel mentem be...sok esetben nem is érdekelte kutyát se mit vittem...vagy kiléptek vagy kitettek...valóban...2,3 a WD pecse volt...HT WD-vel nem mentem 1 óránál többet...és valszeg nem is fogok menni...
    Jó játékórám van egy ollan setbe amin TX-re se elég...mint azzal amit a topba szántak...érdemes lenne megnézned 1-2 vidit, hogy azok a top eredmények hogy születtek...oszt akkor sztem nem írnál illet, hogy a 2,3 a WD pecse volt...ahhoz játékélmény is kéne. Hááát az nem volt...

    Szerencsére egy ideje nem vagyok...egészségügyi gondok miatt...de nem is bánom...mert már nagyon untam a 65-70-es sgreket...mint játékélmény hatalmas... :D :(

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák