Új hozzászólás Aktív témák

  • MegalodonS

    őstag

    válasz Gorneck #84002 üzenetére

    Te is tudod,ossz kaszt balance,na az majd 1x :) S????

    A kocka nagyon jo,de ha en csinaltam volna akkor TX-re adtam volna a 4 bonus cache-t es T6-ra nullat!!! Legyen kihivas a dologban es egybol tovabb tartott volna egy kicsit a kocka feltoltese.A bonus cache hetvegen meg annyit lehetett szedni,hogy meg most sem akarok menni meg1x,igaz van mindegyikbol vagy 600+ :)

    Az egesz Diablo ma,mindossze a paragon gyujtesrol szol,ha aktivan tud valaki 65-75 speedeket menni akkor az jo,de mas nincs.A gear meg az felett,mar nagyon szukosen emelheto,mert alig esik valami,ami esik az meg mati!! Ebben a jatekban,rengeteg lehetoseg van,de a blizz ugy van vele,hogy kitartja a holtpontra es ha kezd innaktivva,valni bedobnak valamit.A mikortranzakciot siman el tudnam kepzelni,nem ertem miert nincs,de hamarosan az is megjelenhet!!!

    A szezon nem lehet egyenlo a nem szezonnal mert akkor ki menne oda,en sem,mas sem :)

    Ami furcsallok a kampany!!Nagyon szerettem,minden kasztal,simaban es hc-ben is vegigvittem.ma meg ott van de minek,azzal miert nem lehetne csinalni valamit???Arra is adhatnanak spec rewardot.

    A blizznal tudnak mindent,figyelnek mindre de az elso a profit es amig nem ez hozza addig nem is kap prioritast !!!!!

    (#84003) Thrawn

    Na eddig neztem Rhykker-t tobbet nem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák