Új hozzászólás Aktív témák

  • ZeroSoul

    tag

    válasz Edge #80911 üzenetére

    @tibee77 @Edge Volt ebben alvás bőven. :D A péntek teljesen kimaradt. Szombat este álltam neki. Szerencsém volt az elején egyrészt Proci hajlandó volt minket Blaze-zel húzni kicsit amikor 55 környékén voltunk ő meg 64 en, másrészt az Inna elég gyorsan meglett az elején, és crafttal is kb elsőre minden jó rollokkal jött le, még fejlődés közben esett egy rorg ment is a kockába. Onnan meg, hogy p50 re kész volt kb a support set nem volt megállás. Vasárnap délután p250 környékén hagytam abba, be is aludtam de hajnali 3 kor kipattant a szemem. Jött a második felvonás. Most nem is tudom 460 környékén hagytam abba, ideje kicsit itthoni dolgokkal is foglalkozni :D Ha fennt leszek és nem rángatnak éppen ideoda, akinek kell segítség szóljon, gr50 speeden már elfér egy negyedik akit csak boostolunk.

    @granini: szivesen :)

    ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

Új hozzászólás Aktív témák