Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz prokxy #80691 üzenetére

    Ide is GG :C

    Más:
    éjjel egyre sikerült lecopy - znom a karakteredet, igaz a statok mások, de a set/leg itemek 1:1 - ben azok, amik a karakterlapodon voltak + a cube - ba is azok vannak ... ma este megnézem mennyit érnek :B

    Amúgy ha már itt tartunk, ez a kocka nagyon OP lett, nem ? ... :U

    2 hónapig farmoltam anno a ww set - hez az Immo 2 kezes fegyvert, most, hogy volt 3 felesleges immo csizmám, és sisakot akartam belőle csinálni, hogy ne kelljen a rorg a hota set - hez, és fel tudjam tenni az F+R gyűrű párost, 3. tekerésre beadta a fegyvert, a másik csizmán 4 -et kellett tekerni, hogy megadja az immo sisakot

    Bracer, shoulder 10-10 sárgából meglett , szintén a kocka segítségével, hota fegyver - t kidobta a klántársakkal lenyomott GR50, majd utána - akkor még nem volt meg az immo fegyver - gondoltam rápörgetek a kockában, a Kadalától kapott sárga 2 kezes fegyverekre, és a 15 db - ból 2 - re is beadta a hota -s fegyvert, így 3 közül választhattam ...

    Persze az immo cuccok lehetnének ancientesek, az F+R lehetne jobb statokkal stb. és nem akarok lázadónak, elégedetlennek tűnni, meg "ennek semmi nem jó .." :) ... de nem lett ez így egy kicsit könnyű ?

    Vagy csak nagyon nagy mákom volt a kocka tekerésekkel ... 7-8 esetben egymás után ?

    Jó, azt aláírom, alapanyag az kellett hozzá rendesen, na de akkor is ... :F

    Jó esetben mennyi ideig tartott volna, amíg kidobja a rendszer ... esetleg Kadala megszán valamivel ?

    Nektek mi a véleményetek erről ?

Új hozzászólás Aktív témák