Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz quex #80650 üzenetére

    Ave,

    Kanais cube

    [link]

    act3-ban van egy terkep amin ha vegigmesz, akkor kapod meg a kockat, amit ezek utan a varosban a szellemcsavonal fogsz metalalni. En meg csak azt probaltam amit kerdezel, de mint itt lathatod eleg sok mindent tud csinalni (eleg uj dolog, es miutan nem ptr-eztem, en is csak tanulgatom)

    A lenyeg, hogy a legendary targyak spec tulajdonsagait ki tudod nyerni.
    kell hozza targy termeszetesen (pl furnace-nek a spece, hogy elitekre +50%-dmg-t ad...mindig a maximalis osszeget nyered ki), ill. kellenek hozza materialok, amiket bounty cash-bol kapsz meg (5db kulonbozo)
    tehat kell egy leg aminek van spec tulajdonsaga, kell minden egyes materialbol 1db (osszesen 5), ill. 5db breath...a targyat elveszted (ezert ha van nem aci azt erdemes betorni), es kitudod valasztani kesobb, es a karakter rendelkezni fog a tulajdonsagaval, mintha passziv kepesseg lenne.

    pl nezd meg a karakterlapomat tobb karakternel beallitottam mar...ill. a detailsnel is latod.

    szerk act3ban a jobb felso map az...melohelyen vagyok, a tobbiek majd megmondjak a nevet...de gondolom a linkelt videoban is benne van.

    udv
    oxox

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák