Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz GICA666 #80209 üzenetére

    Lesz az bőven nehezebb, nem kell miatta aggódni. A Hard fokozat még nagyon az eleje, az élet Torment után kezd beindulni. Mire eléred a Torment VI-ot, addigra pedig már itt lesz az új patch, amiben egészen Torment X-ig veheted fel a nehézséget.

    Egyébként játékon belül nem engedi feljebb kapcsolni, ha nehezíteni akarsz rajta, lépj ki a főmenübe és ott állítsd feljebb, amíg tudod. De a Torment addig nem lesz elérhető, amíg végig nem viszed a játékot. Miután kinyírtad Diablót, megnyílik a Torment fokozat, amit utána további öt követ majd. Plusz ha megvásárolod a Reaper of Soulst, akkor a Greater Riftekhez képest a Torment VI elenyésző lesz...

    Összegezve: Az eleje szándékosan ilyen könnyű, hogy a játékosok kedvet kapjanak hozzá. Nem kell aggódni, be fog ez indulni később, eddig pusztán csak a játék pár százalékát láttad, ennél lényegesen több van benne. :)

    Én például nemrég húztam fel a Varázslómat T6-ra, most még a Barbáromon kell picit tuningolni, szegénnyel már jó ideje nem játszottam, ráadásul akkor teljesen más skilleket használtam, átálltam ugyanis az Immortal King setre, és eddig nagyon jó, csak szokni kell.

    Még csak három darab van meg belőle, de már le tudtam nyomni egy GR19-et (Talán még a 20 is menne), de amint meglesz a többi darab, szerintem ezzel a karival is elérem majd a GR30-at. Nekem már ez bőven elég, pedig még én is messze vagyok a játékban elérhető legmagasabb nehézségtől, sokan már 60-70 felett is járnak, ami már nem piskóta.

    Végül még ne feledjük a legfontosabbat: Paragon. Amint eléred a 70. szintet, utána kezdel el lépegetni felfelé, és ahhoz, hogy érdemben tudj játszani a magasabb nehézségi szinteken, legalább P200-P300 környékén kell lenned, plusz persze jó felszerelés is kell. Persze a profik már P1000-P2000 környékén járnak, de ez ne szegje kedved, hacsak nem törsz rekordkísérletre, elég lesz a 300-at is összeszedned. Az életedet is el fogod unni addigra, efelől biztosíthatlak... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák